Kurumsal

KURUMSAL


Kurulduğu günden itibaren yükselen ivmesi ile Mimari ve İç Mimari Proje uygulama tecrübesiyle yurt içi ve dışında; Konut, Ofis, Otel, Cafe ve Restoran, Hotel, Eğitim Binaları, vb. gibi yüzlerce projeden başarıyla çıkmış ve bize güvenenleri memnun etmiş Ev Tarzı ekibi deneyimli kadrosu , kaliteden ödün vermeyen tutumu ve işi tüm boyutları ile üstlenebilecek organizasyon gücü ile müşterilerinin bugünden geleceğe çözüm adresi olmuştur.

Bünyesinde Mimari ve İç Mimari Projeleri hazırladığı gibi, StatikMekanik,DoğalgazSıhhı Tesisat ve Elektrik Projelerinihazırlayabilecek Mühendislik firmalarıyla müşterisine anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır.

        Ev Tarzı, günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip edip tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir.

Modern dünyanın hızla gelişen teknolojiyle uyum sağladığı çağda, etkileyici projelere imza atan ve bu projelerinde modern, özgün ve uzun ömürlü tasarımlarla süsleyen Ev Tarzı siz değerli müşterilerimizin isteklerine en doğru ve en hızlı şekilde çözüm üretirken memnuniyetinizi en önemli ilke olarak belirlemekte.

       Ev Tarzı; araştırma geliştirme faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı talep ve ihtiyaçlarına uygun, dünya standartlarında mimari ve tasarım oluşturmaktır.Yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek tasarım ve hizmet kalitesini sürekli artırmaktır.

Bununla birlikte, tüketicileri devamlı müşterimiz haline getirerek onlara en iyi hizmeti sunmaktayız. Yaptığımız yatırımlarla da istihdam olanağı sağlayıp ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Saygılarımızla.

Firmamızın Sahip Olduğu Belgeler

Marka Patent Tescil

ev-tarzi-marka-patent-tescil-belgesi

ISO 18001 İş Güvenliği

ev-tarzi-isg-belgesi

ISO 9001 Kalite

ev-tarzi-iso-kalite-belgesi